کانال مانتو لباس مژگان و سحر
بزودی شیکترین مدلهای مانتو تولیدی خود را بصورت مستقیم به اعضای کانال عرضه می کند
چنانچه مایل به خرید مانتوهای با کیفیت با قیمت از تولید بمصرف هستید
 برای عضویت روی لینک کانال تلگرام کلیک کنید

2233

عکس های مدل تخت خواب دو طبقه کودک

سه‌شنبه 26 خرداد 1394 ساعت 09:36

عکسهای مدل تختخواب دو نفری


عکس های مدل تخت خواب دو طبقه کودکعکس های مدل تخت خواب دو طبقه کودک


عکس های مدل تخت خواب دو طبقه کودک


عکس های مدل تخت خواب دو طبقه کودک


عکس های مدل تخت خواب دو طبقه کودک


عکس های مدل تخت خواب دو طبقه کودک


عکس های مدل تخت خواب دو طبقه کودک
جدیدترین کابینت آشپزخانه

چهارشنبه 20 خرداد 1394 ساعت 23:32

جدیدترین کابینت آشپزخانه


ژورنال کابینت


ژورنال کابینت ام دی اف


کابینت های گلاس


کابینت جدید


عکس کابینت ام دی افعکسهای جدید کابینت اشپزخانه


دانلود رایگان ژورنال کابینت آشپزخانه


دانلود رایگان ژورنال کابینت آشپزخانه


جدیدترین کابینت آشپزخانه,ژورنال کابینت,ژورنال کابینت ام دی اف,کابینت های گلاس,کابینت جدید,عکس کابینت ام دی اف,عکسهای جدید کابینت اشپزخانه,دانلود رایگان ژورنال کابینت آشپزخانه

جدیدترین مدلهای ظروف آشپزخانه استیلی

سه‌شنبه 19 خرداد 1394 ساعت 20:16

جدیدترین مدلهای ظروف آشپزخانه استیلی

جدیدترین مدلهای ظروف آشپزخانه استیلی


جدیدترین مدلهای ظروف آشپزخانه استیلی


جدیدترین مدلهای ظروف آشپزخانه استیلی


جدیدترین مدلهای ظروف آشپزخانه استیلی


جدیدترین مدلهای ظروف آشپزخانه استیلی


جدیدترین مدلهای ظروف آشپزخانه استیلی


جدیدترین مدلهای ظروف آشپزخانه استیلی

جدیدترین مدلهای ظروف آشپزخانه استیلی


جدیدترین مدلهای ظروف آشپزخانه استیلی


جدیدترین مدلهای ظروف آشپزخانه استیلی


جدیدترین مدلهای ظروف آشپزخانه استیلی


جدیدترین مدلهای ظروف آشپزخانه استیلی


جدیدترین مدلهای ظروف آشپزخانه استیلی


جدیدترین مدلهای ظروف آشپزخانه استیلی


جدیدترین مدلهای ظروف آشپزخانه استیلی


جدیدترین مدلهای ظروف آشپزخانه استیلیجدیدترین ظروف زیبا سرامیکی و دکوری

سه‌شنبه 19 خرداد 1394 ساعت 20:00

جدیدترین ظروف زیبا سرامیکی و دکوری


ظروف دکوری,دکوری بوفه,دکوری لوکس,دکوری جدید,اجناس دکوری,دکوری منزل,ساخت وسایل دکوری,لوازم دکوری خانه

جدیدترین تجهیزات آشپزخانه

سه‌شنبه 19 خرداد 1394 ساعت 19:54

جدیدترین تجهیزات آشپزخانه


تجهیزات فست فود,تجهیزات اشپزخانه صنعتی,تجهیزات کافی شاپ,تجهیزات جانبی فست فود,تجهیزات آشپزخانه صنعتی,تجهیزات اشپزخانه های صنعتی,تجهیزات رستوران,لوازم اشپزخانه صنعتی,اشپزخانه صنعتی

بوفه چوبی جدید

سه‌شنبه 19 خرداد 1394 ساعت 12:17

بوفه چوبی جدید


چیدن بوفه عروس     مدل چیدمان داخل بوفه     بوفه های مدرن     عکس انواع بوفه     بوفه بدون شیشه     مدل بوفه جدید     انواع بوفه     بوفه دیواری

بشقاب و ظروف زیبا سرامیکی و دکوری

سه‌شنبه 19 خرداد 1394 ساعت 12:12

بشقاب و ظروف زیبا سرامیکی و دکوریبشقاب مینا کاریبشقاب میناکاری اصفهان

عکس بشقاب میناکاری


عکس بشقاب میناکاری,کاسه بشقاب میناکاری


انواع قاشق های سلطنتی

سه‌شنبه 19 خرداد 1394 ساعت 12:02

انواع قاشق های سلطنتی


قاشق های عتیقه از جنس جواهرات,سرویس قاشق و چنگال,سرویس قاشق و چنگال دالتون,سرویس قاشق چنگال عرشیا,قاشق مربا خوری,عکس قاشق,قاشق چنگال,سرویس قاشق و چنگال طلایی,قاشق چوبی

پرده هال

دوشنبه 18 خرداد 1394 ساعت 13:44
پرده هال,طرح اپن اشپزخانه جدید,عکس از چیدمان خونه هامون,پرده گل دار,عکس اپن ام دی اف,مدل آشپزخانه اپن,مدل اپن آشپزخانه,چیدمان خونه های خودمون,عکسهای جدید دکوراسیون آشپزخانه,خونه های خودمون

چطور شمع‌های شناور بسازیم

دوشنبه 18 خرداد 1394 ساعت 12:23

چطور شمع‌های شناور بسازیم؟

ندا شریف:
شمع‌های شناور مناسب مراسم عروسی، میهمانی‌ها و مناسبت‌های خاصند به خصوص اگر در یک ظرف بلور همراه با چندغنچه گل طبیعی تزیین شوند.

شمع‌های شناور را می‌توانید به راحتی درست کنید.

آن‌چه نیاز دارید یک قالب مقاوم در برابر حرارت است که مانند قالب کیک یا ژله پهن و کوتاه باشد.

مقداری موم را با گرمای زیاد حرارت دهید و گه‌گاه آن را هم بزنید.

گلیسیرین را اضافه کرده، با قاشق چوبی هم بزنید.

دما را با حرارت‌سنج مخصوص شیرینی چک کنید و زمانی که به 180 درجه فارنهایت (82.22 درجه سانتی‌گراد) رسید، آن را خاموش کنید.

رنگ و مواد معطر را اضافه کنید و خوب هم بزنید.

حالا زمان ریختن موم داخل قالب است. قالب را خیلی پر نکنید. 

زمانی که موم سفت‌تر شد، با کمک وسیله‌ای میله مانند، فتیله را داخل آن قرار دهید. فتیله باید تا بالای شمع ادامه یابد. 

بگذارید شمع سرد شود. سپس آن را از قالب در‌‌‌‌آورید.

فتیله را 1.5 سانتی‌متر نگه داشنه، اضافه آن را ببرید.

حالا می‌توانید شمع شناور را داخل ظرف کریستال قرار دهید.

برای زیبایی بیشتر و تزیین تعدادی گل تازه را به ظرف اضافه کنید.

جدیدترین طرحهای کابینت چوبی

دوشنبه 18 خرداد 1394 ساعت 11:41
http://www.teamodesign.com/wp-content/uploads/2015/02/hardwood-laminate-flooring-usng-cool-dining-room-interior-design-trends-with-modern-architecture-and-modern-kitchen-designs-with-classic-wooden-chair-furniture-with-classic-kitchen-cabinet-hardware-trends.jpg


جدیدترین طرحهای کابینت چوبی,جدیدترین طرحهای آشپزخانه اپن

لمینت های طرح چوب

دوشنبه 18 خرداد 1394 ساعت 11:22

لمینت های طرح چوب,پنجره دو جداره UPVC,طرح چوب در تهران,نمایندگی پخش فروش لمینت آلمانی روسی,گالری تصاویر پارکت لمینت و کفپوش های چوبی,کفپوش های چوبی و لمینت با مدلها و طرح های متنوع,معماری داخلی و دکوراسیون,مدل های چوبی کفپوش لمینت
انتخاب کفپوش مناسب

دوشنبه 18 خرداد 1394 ساعت 10:57
انتخاب کفپوش مناسب

 کفپوش

انتخاب کفپوش مناسب نقش تعیین کننده ای در دکوراسیون فضا دارد و در عین حال که رنگ و بافتی تاثیر گذار به دکوراسیون می بخشد به مقدار زیاد در جلوه کلی فضا نیز نقش دارد .

اگر مسئولیت طراحی دکوراسیون خانه خود را بر عهده گرفته اید و در مرحله تصمیم گیری برای انتخاب کفپوش هستید، ابتدا باید در مورد انواع مختلف کفپوش های موجود در بازار بیشتر بدانید و با ویژگی های آنها از چوب و لمینت گرفته تا وینل و سنگ آشنا شوید تا بتوانید میان گزینه های زیادی که وجود دارد بهترین را انتخاب کنید.

اطمینان حاصل کنید که ویژگی های مهم مواد مورد نظر از قبیل رنگ، بافت و طرح را سنجیده اید و از هما هنگی آنها با هم و با دیگر عناصر داخل فضا مطمئن شوید.

برای مثال اگر برای پوشش دیوارها تصمیم دارید از کاغذ دیواری هایی با طرح و رنگ قوی استفاده کنید، بهتر و اصولی تر است که برای تعدیل جلوه نهایی دکوراسیون از کفپوشی ساده و بدون طرح و یا کم طرح و خلوت استفاده کنید یا اگر فضای مورد نظر بیش از تعدادی قالیچه و همچنین چیدمان مبلمان به صورت گروهی روی این قالیچه ها به آن فضای وسیع گرما و صمیمیت ببخشید.

برای فضا هایی که دارای سبک روستیک (سبکی از معماری و طراحی است که در آن از متریال طبیعی استفاده میشود به طوری که تا حد امکان از نظر فرم و بافت به طبیعت نزدیک باشد.) هستند کاشی های بافت دار که تداعی کننده سبک روستایی هستند گزینه مناسبی محسوب می شود.

یک ورودی رسمی و مجلل نیز می تواند به مقدار زیادی از جلوه فاخر یک کفپوش پارکت حاشیه دار یا کاشیهای مرمر به صورت شطرنجی بهره مند شود.

 

کفپوش چوبی

کفپوش های چوبی از لحاظ جنس چوب و همچنین قیمت که بستگی به نوع چوب و نوع گره های آن دارد،دارای تنوع زیادی هستند. چوب های نرم از قبلی چوب های کاج و صنوبر برای داشتن کفپوش چوبی ساده که در آن پانل ها به صورت موازی کنار هم نصب  می شوند، مناسب هستند.این نوع کفپوش های چوبی نسبت به کفپوش هی چوبی سخت  ارزان تر و از دوام کمتری برخوردارند.

کفپوش های چوبی از جنس چوب های نرم برای فضاهای پر رفت و آمد، فضاهایی که در آن مبلمان و عناصر سنگین قرار داده می شودو برای آشپزخانه و عذاخوری که در آن معمولا مدام صندلی ها  روی کف حرکت می کنند گزینه مناسبی نیستند.

کفپوش های چوبی ساخته شده از چوب های سخت از قبلی چوب افرا، بلوط و زبان گنجشک جز کفپوش های بادوام و گران هستند که به آسانی آسیب نمی بینند اما فناناپذیر هم نیستند.

هم کفپوش های چوبی سخت و هم کفپوش های چوبی نرم دارای رتبه بندی هایی از لحاظ رنگ و گره هستند و ایراداتی دارند. کفپوش های درجه یک از لحاظ شفافیت، میزان گره های طبیعی و دوام بالاترین کیفیت را دارند و گران ترین نوع هستند و به همین منوال کفپوش های درجه دو و سه از نظر کیفی در درجه پاییم و پایین تری قرار دارند و به ترتیب ارزان تر از درجه قبلی هستند.

 

هنگام انتخاب کفپوش چوبی  خود با الویت بندی کنید و گزینه ای مناسب با فضا و کاربرد فضا را از لحاظ کیفیت انتخاب کنید. برای مثال اگر برای اتاقی کوچک که قرار است قالیچه نسبتا بزرگی نیز در آن پهن شود قصد انتخاب کفپوش چوبی دارید، یک کفپوش چوبی درجه دو گزینه مناسبی است.بنابر این برای انتخاب انواع  مختلف کفپوش های چوبی برای فضای مورد نظر باید تمام جوانب را در نظر بگیرید.

کفپوش های چوبی از لحاظ رنگ زمینه طرح طبیعی موجود روی آنها، دارای تنوع هستند. رنگ کفپوش چوبی که انتخاب می کنید به مقدار زیادی بر حال و هوا و سبک  دکوراسیون فضا تاثیر می گذارد. برای مثال کفپوش چوبی با رنگ روشن تر احساسی غیر رسمی تر را به فضا القا می کند. در حالی که کفپوش تیره  به فضا جلوه ای رسمی و شیک تر می دهد.

کفپوش چوبی که تناژ قرمز ، سبز یا آبی دارد برای فضاهایی با سبک روستیک مناسب است و کفپوش های چوبی روشن تر سبب می شود تا فضای کوچک دلبازتر و وسیع تر جلوه کند. این در حالی است که کفپوشی با لکه های تیره یک فضای وسیع و بزرگ را گرم تر و صمیمی تر جلوه می دهد.

نگهداری و تمیز کردن کفپوش:

نگهداری و مراقبت از کفپوش های چوبی بسیار حائز اهمیت است. پس از اتمام کار نصب، باید روی کفپوش را جاروبرقی  بکشید و با تی یا دستمال نم دار آن را تمیز کنید و واکس مخصوص را روی سطح آن بمالید.

جارو کشیدن و گردگیری روی کفپوش چوبی باید به صورت مستمر هفته ای یک تا دوبار انجام دهید و هر 6 ماه یا سالی یک بار  بسته به میزان تردد زوی آن را به صورت کامل واکس مخصوص بمالید تا کفپوش جلوه ای نو و زیبا  به خود بگییرد و مانع تز فرسوده شدن آن شود.

 

کفپوش لمینت

لمینت یکی از پر جلوه ترین مواد برای کفپوش است. اگر تمایل دارید در فضایی پر تردد کفپوش چوبی داشته باشید اما از لحاظ هزینه تامین کفپوش چوبی مرغوب که برای چنین فضایی مناسب است مشکل دارید، لمینت بهترین گزینه برای شماست، زیرا هم جلوه بسیار نزدیک به کفپوش چوبی دارد و هم قیمت آن مناسب است و از دوام بالایی نیز برخوردار است.

لمینت طرح چوب و طرح سنگ هر دو از جمله مواد بسیار مناسب هم از لحاظ قیمت ، و هم از لحاظ نگهداری هستند به طور کلی لمینت برای کفپوش فضاهای پر کاربرد از قبیل آشپزخانه، اتاق کودک، فضای بازی، هال و ورودی و ... گزینه مناسبی است.

زیرا دوام بالایی دارد و در برابر لکه مقاوم است و به راحتی نیز تمییز می شود. تعداد محدودی از لمینت ها در اثر رطوبت آسیب  می بینند اما به طور کلی می توان گفت لمینت برای فضاهای مرطوب ماده ای مناسب محسوب می شوند. همچنین کفپوش های لمینت در برابر خش برداشتن و پوسته شدن بسیار مقاوم هستندو می توان تا سال سالم باقی بمانند.

نوعی ملامین، نوعی رزین ارگانیک و بخشی از مشتقات فرعی چوب از مواد مهمی هستند که برای تولید لمینت از آن ها استفاده می شود.  این کفپوش را می توان روی کف سیمانی، کفپوش چوبی، سنگی و یا حتی روی کفپوش موکت شده نصب کرد.

 

نصب و نگهداری لمینت:

نصب و نگهداری لمینت بسیار ساده و سریع انجام می شود و می توانید به راحتی آن را انجام دهید. این کار تنها به ورقه هایی که باید زیر لمینت  ها و روی کف قرار گیرد نیاز دارد و در لمینت های برش داده شده باید با دقت روی این ورقه ها چسبانده شود. لمینت دارای قطعاتی با اشکال و اندازه های مختلف از قبیل پانل های مستطیلی شکل، مربع شکل، طرح سنگ، طرح چوب و... است که اسن مساله  دست شما را برای هر نوع ابتکاری در طراحی و چینش این نوع کفپوش باز می گذارد.

لمینت های طرح چوب به قدری شبیه چوب طبیعی هستند که سخت می شود آنها را از هم متمایز کرد. در حالی که قیمت مرغوب ترین لمینت نیز از چوب طبیعی بسیار مناسب تر است.

و اما لمینت طرح سنگ، باورش سخت است اما واقعیت این است که این کاشی های سنگی که در تصویر زیر می بینید در واقع لمینت است. گزینه ای که از سنگ واقعی خیلی ارزان تر و زیر پا بسیار گرم تر از سنگ احساس می شود.

 البته فراموش نکنید که لمینت های بسیار ارزان خیلی کیفیت مطلوبی ندارند،

بنابر این هنگام انتخاب حتما به کیفیت آنها توجه کنید.

انتخاب رنگ کفپوش,چطور رنگ پارکت را انتخاب کنیم ,چگونه کفپوش و کاغذ دیواری را انتخاب کنیم ,راهنمایی برای انتخاب رنگ کفپوش,چه رنگ کفپوش مناسب فضای خانه است,انتخاب بهترین رنگ پارکت لمینت برای پذیرایی

 

منبع:مجله تخصصی طراحی و دکوراسیون منزل- شماره 55- صفحه 36

لمینت طرح سنگ

دوشنبه 18 خرداد 1394 ساعت 10:45

لمینت طرح سنگ

گالری کاغذ دیواریکامپوزیت طرح سنگ
کاشی های سنتی

دوشنبه 18 خرداد 1394 ساعت 10:33
کاشی های سنتی


کاشی های سنتی,طرح های کاشی سنتیطرح های کاشی سنتی


طرح های کاشی سنتی


طرح های کاشی سنتی


طرح های کاشی سنتی


طرح های کاشی سنتی


طرح های کاشی سنتی


طرح های کاشی سنتی


طرح های کاشی سنتی


طرح های کاشی سنتی


طرح های کاشی سنتی


طرح های کاشی سنتی


طرح های کاشی سنتی
طرح های کاشی سنتیبرچسب‌ها: طرح های کاشی سنتی

چیدمان خونه های خودمون

دوشنبه 18 خرداد 1394 ساعت 10:02

چیدمان خونه های خودمون


چیدمان جهیزیه خودمون,عکس از خونه وجهزیه خودمون,عکس خونه های خودمون,عکس خونه های خودمون جدید,     عکس جهیزیه خونه خودمون,عکس چیدمان خونه هامون,جهیزیه خودمون,عکس خونه هامون

عکس های دیدنی از این خانه رویایی در تهران

دوشنبه 18 خرداد 1394 ساعت 09:49
عکس های دیدنی از این خانه رویایی در تهران

اشتباه نکنید این یک رویا نیست.این ویلا بسیار زیبا در غرب تهران واقع شده است.امکانات: قرار گرفتن در بین 7 کاندید برتر مسابقات هوشمند KNX آلمان در سال۲۰۱۰ (هوشمند ترین ساختمان ایران تا سال۲۰۱۰ ) ، دارای برچسب انرژی نوع A (بهینه سازی مصرف سوخت و انرژی) ، خانه زنده (با تغییر روز و شب و فصل تغییراتی در خانه بوجود می آید.) ، تلفیق معماری سنتیایرانی با معماری مدرن ، استفاده از آخرین تکنولوژی ها,متدها و برندهای سلطنتی و روز دنیا ، اجرای بسیار دقیق و خاص توسط استادان ایرانی و خارجی
...

خانه های مدرن ایرانی، دکوراسیون داخلی مدرن، دکوراسیون مدرن، دکوراسیون تلفیقی، نورپردازی در دکوراسیون

شیک ترین سرپرده اوپن آشپزخانه

دوشنبه 18 خرداد 1394 ساعت 09:45

شیک ترین سرپرده اوپن آشپزخانه


طرح اپن اشپزخانه جدید.عکس از چیدمان خونه هامون.
دکوراسیون داخلی به سبک هندی

دوشنبه 18 خرداد 1394 ساعت 09:34

سبک هندی

دکوراسیون داخلی به سبک هندی: برای رسیدن به دکوراسیون سنتی هند کافیست به رنگ های کاملا گرم، سایه های تند و در واقع به سبز یشمی، بنفش تیره و آبی لاجوردی فکر کنید.


 دکوراسیون سنتی هند:
اساس کار استفاده از طرح های پیچ در پیچ است که با انتخاب دقیق پارچه، پرده، صنایع دستی طرح دار و برجسته یا منبت کاری امکان پذیر است.
در انتخاب طرح و رنگ های تند (مانند قرمز، نارنجی، لیمویی، زرد و بنفش) برای یک اتاق جسارت به خرج دهید و سایه های نقره ای و طلایی را برای تاریک تر یا روشن تر کردن آن فراموش نکنید.
اگر تمایل به استفاده از رنگ های خیلی تند را ندارید، می توانید از آن ها کم تر استفاده کنید یا آن ها را با رنگ های فیروزه ای و لیمویی متعادل کنید. به یاد داشته باشید که دکوراسیون هندی بر اساس تضاد رنگ هاست نه هماهنگی آن ها. برای رسیدن به نتیجه مطلوب بهتر است به سه رنگ مختلف اکتفا کنید.
ترکیب طرح ها نیز کلید رسیدن به این دکوراسیون است. پارچه های حریر گل دار همراه با پرده های لطیف و نازک زیبایی خاصی به خانه شما می دهند. به دنبال پارچه یا لحاف های تزیینی پولک دار، قلاب دوزی، گلدوزی یا تکه دوزی شده باشید یا مجموعه پارچه های مخمل زرق و برق دار، ساتن شاد و یا ارگانزا را انتخاب کنید.

● طرح دکوراسیون مدرن هندی:اگر می خواهید دکوراسیون شما امروزی تر باشد، به جای مبلمان استیل از چوب های رنگ روشن با رومبلی ساده، پرده و ملافه های کم رنگ استفاده کنید.
میل پرده های برنجی عتیقه، برای پنجره های کوتاه و مهره های تزیینی نیز طرح دکوراسیون هندی را کامل می کنند.
کوسن های پولک دوزی شده با رنگ های متضاد جلوه خاصی به دکوراسیون شما می دهند.
از آینه یا قاب عکس منبت کاری شده استفاده کنید در این صورت بهتر است رنگ چوب تیره باشد. همچنین به عنوان گزینه ای دیگر می توانید از قاب عکس های رنگ شده و روشن استفاده نمایید.
وسایلی که سبک هندی را می رسانند مانند مجسمه های فیل، صنایع دستی را فراموش نکنید. قرار دادن یک پر طاووس جلوی پنجره نور را به زیبایی هر چه تمام تر منعکس و دکوراسیون شما را رویایی تر می کند.

سرویس خواب طرح ساده

پنج‌شنبه 14 خرداد 1394 ساعت 21:31

سرویس خواب طرح  ساده . تخت خواب هایی با طرح های ساده .جدیدترین مدلهای سرویس خواب.تخت خواب و سرویس خواب در مدل ها و طرح های جدید

سرویس خواب طرح  سادهتزیین سالاد

یکشنبه 10 خرداد 1394 ساعت 19:53

تزیین سالاد


تزیین میوه


تزیین کیک تولد


تزیین دسر


تزیین پلو


تزیین پلو وغذا


زیباترین تزیینات غذا


زیباترین تزیینات غذا


زیباترین تزیینات غذا و خوراکی


تزیین سالاد,تزیین میوه,تزیین کیک تولد,تزیین دسر,تزیین پلو,تزیین پلو وغذا,زیباترین تزیینات غذا,زیباترین تزیینات غذا و خوراکی

چیدمان جهیزیه عروس

یکشنبه 10 خرداد 1394 ساعت 15:03


چیدمان جهیزیه عروس,کاردستی با وسایل دور ریختنی,تزیین حمام عروس,کاردستی با مواد دور ریختنی,خنچه عقد,رومیزی,تزیین اتاق خواب عروس,تزیین سرویس بهداشتی,سرویس خواب عروس,چیدمان منزل


جدیدترین مدل های چیدمان جهیزیه عروس

یکشنبه 10 خرداد 1394 ساعت 14:56

جدیدترین مدل های چیدمان جهیزیه عروس


جدیدترین مدل های چیدمان جهیزیه عروس


چیدمان جهیزیه


اتاق کودک آیندهجدیدترین مدل های چیدمان جهیزیه عروس,چیدمان جهیزیه عروس داخل یخچال

مدل کابینت های اوپن

شنبه 9 خرداد 1394 ساعت 23:04

مدل کابینت های اوپن


مدل کابینت های اوپن

مدل کابینت فلزی درب شیشه


مدل کابینت فلزی درب شیشه

مدل کابینت روی اپن


مدل کابینت روی اپن

مدل کابینت ایرانی های گلاس


مدل کابینت ایرانی های گلاس

مدل کابینت ایران


مدل کابینت ایران

مدل کابینت و اپن


مدل کابینت و اپن

مدل کابینت های گلاس ترک


مدل کابینت های گلاس ترک

دکوراسیون منزل عروس

شنبه 9 خرداد 1394 ساعت 22:52

دکوراسیون منزل عروس
دکوراسیون منزل عروس
دکوراسیون منزل عروس ایرانی
مدلهای جدید اوپن
مدل کابینت و اپن
مدل کابینت هایگلاس ایرانی
مدل کابینت های گلاس
مدل کابینت های فلزی

دکوراسیون منزل عروس,دکوراسیون منزل عروس ایرانی,مدلهای جدید اوپن,مدل کابینت و اپن, مدل کابینت هایگلاس ایرانی,مدل کابینت های گلاس,مدل کابینت های فلزی

دکوراسیون تالار عروسی

شنبه 9 خرداد 1394 ساعت 22:35

دکوراسیون تالار عروسی


دکوراسیون تالار عروسی


دکوراسیون تالار عروسی


دکوراسیون تالار عروسی


دکوراسیون تالار عروسی


دکوراسیون تالار عروسی


دکوراسیون تالار عروسی

عکس های دکوراسیون عروسی

شنبه 9 خرداد 1394 ساعت 22:17
عکس های دکوراسیون عروسی

عکس های دکوراسیون عروسی

عکس های دکوراسیون عروسی

عکس های دکوراسیون عروسی

عکس های دکوراسیون عروسی
عکس های دکوراسیون عروسی
عکس های دکوراسیون عروسی
عکس های دکوراسیون عروسی

عکس های دکوراسیون عروسی
عکس های دکوراسیون عروسی

عکس های دکوراسیون عروسی
عکس های دکوراسیون عروسی

عکس های دکوراسیون عروسی


عکس های دکوراسیون عروسی

لوستر ریختگی

چهارشنبه 6 خرداد 1394 ساعت 23:18

لوستر ریختگی, لوستر برنجی,لوستر طلایی,آبکاری لوستر,لوستر کرومی,لوستر نقره ای,خرید اینترنتی لوستر ریختگی, خرید اینترنتی لوستر برنجی,خرید اینترنتی لوستر طلایی,آبکاری لوستر,خرید اینترنتی لوستر کرومی,خرید اینترنتی لوستر نقره ای
عکسهای فرش ماشینی

دوشنبه 4 خرداد 1394 ساعت 21:52عکسهایی از مدلهای فرش ماشینیعکسهایی از مدلهای فرش ماشینیعکسهایی از مدلهای فرش ماشینیعکسهایی از مدلهای فرش ماشینیعکسهایی از مدلهای فرش ماشینیعکسهایی از مدلهای فرش ماشینیعکسهایی از مدلهای فرش ماشینیعکسهایی از مدلهای فرش ماشینیعکسهایی از مدلهای فرش ماشینیعکسهایی از مدلهای فرش ماشینیعکسهایی از مدلهای فرش ماشینیعکسهایی از مدلهای فرش ماشینیعکسهایی از مدلهای فرش ماشینیعکسهایی از مدلهای فرش ماشینیعکسهایی از مدلهای فرش ماشینیعکسهایی از مدلهای فرش ماشینیعکسهایی از مدلهای فرش ماشینیعکسهایی از مدلهای فرش ماشینیعکسهایی از مدلهای فرش ماشینی


عکسهای فرش ماشینی , فرش ماشینی , تراکم فرش ماشینی , فرش ماشینی 500 شانه , فرش ماشینی 700 شانه , رنگ ها در فرش ماشینی , طرح های فرش ماشینی , دسته بندی فرش ماشینی , متراژهای فرش ماشینی , جنس نخ در فرش ماشینی

سبک مینیمالیستی درعکاسی

دوشنبه 4 خرداد 1394 ساعت 21:35

سبک مینیمالیستی درعکاسی

سبک مینیمالیستی

دوشنبه 4 خرداد 1394 ساعت 21:34

مینی‌مالیسم در شکل‌های مختلفی از طراحی و هنر، به ویژه در هنرهای تجسمی و موسیقی استفاده می‌شود. مینی‌مالیسم پس از جنگ جهانی دوم، در هنر غرب به وجود آمد و بیشتر از سوی هنرمندان هنرهای تجسمی آمریکایی در اواخر دهه ۱۹۶۰ و اوایل دهه ۱۹۷۰ میلادی، گسترش پیدا کرد. مینی‌مالیست‌ها بر این باورند که با زدودن حضور فریبنده ترکیب‌بندی و کاربرد موارد ساده و اغلب صنعتی که به شکلی هندسی و بسیار ساده شده قرار گرفته باشند، می‌توان به کیفیت ناب رنگ، فرم، فضا و ماده دست یافت. از هنرمندان این سبک می‌توان به دیوید اسمیت، دونالد جاد، ارنست تروا، سول لویت، کارل آندره، دن فلاوین، رابرت رایمن، رونالد بلادن و ریچارد سِرا اشاره کرد.  آثار هنرمندان مینیمالیست گاه کاملاً تصادفی پدید می‌آمد و گاه زادهٔ شکل‌های هندسی ساده و مکرر بود. ساده‌گرایی نمونه‌ای از ایجاز و سادگی را در خود دارد,سبک مینیمالیستی

دکوراسیون به سبک مونوکروماتیک

دوشنبه 4 خرداد 1394 ساعت 21:27

این سبک از کنار هم قرار دادن اشیاء همرنگ به تعادل می رسد و سعی می شود تا اشیاء همرنگ از کم رنگ تا پر رنگ با هم ترکیب کنند تا جلوه ای خاص و منحصر به فردی به فضا داده شود. این سبک برای دکوراتوهای تازه کار بسیار مناسب است., سبک مهم دکوراسیون داخلی,دکوراسیون به سبک مونوکروماتیک,سبک مونوکروماتیک با تک رنگ قرمز

سبک مونوکروماتیک

سبک معاصر

دوشنبه 4 خرداد 1394 ساعت 21:19

سبک معاصر,دکوراسیون به سبک مدرن یا معاصر,آشنایی با سبک معاصر در دکوراسیون,جدیدترین دکوراسیون حمام به سبک معاصر,طراحی معاصر,مدل دکوراسیون آشپزخانه به سبک معاصر

فروش آباژور پایه بلند

دوشنبه 4 خرداد 1394 ساعت 21:14


آباژورهای زیبا و فانتزی پایه بلند,خرید اینترنتی آباژور پایه بلند,آباژور ایستاده پایه بلند,اباژور مکرومه بافی پایه بلند,آباژور پایه بلند چوبی قهوه,آباژور پایه بلند برنجی,عکس آباژور پایه بلند,جدیدترین و شیک ترین مدل های آباژور پایه بلند و پایه کوتاه,فروش آباژور پایه بلند

جدیدترین مدل پرده 2015

جمعه 1 خرداد 1394 ساعت 11:30

جدیدترین مدل پرده 2015

چیدمان خونه های خودمون مامی سایت

جمعه 1 خرداد 1394 ساعت 10:54

چیدمان خونه های خودمون مامی سایت

خرید پستی پرده اپن اشپزخانه

جمعه 1 خرداد 1394 ساعت 10:52

خرید پستی پرده اپن اشپزخانه

خرید پستی مدلهای جدید پرده2015

جمعه 1 خرداد 1394 ساعت 10:51

خرید پستی مدلهای جدید پرده2015

خرید پستی مدل پرده2015

جمعه 1 خرداد 1394 ساعت 10:47

خرید پستی مدل پرده2015

خرید پستی مدل پرده گلدار

جمعه 1 خرداد 1394 ساعت 10:46

خرید پستی مدل پرده گلدار

( تعداد کل: 53 )
   1       2    >>

محل قرار دادن عکسها


3699
 
                  جدیدترین محصولات فروشگاه ما
 http://s9.picofile.com/file/8277702134/807_MAIN_2.jpg http://s9.picofile.com/file/8277702550/784_MAIN_JPG_4.jpg http://s8.picofile.com/file/8277702884/776_MAIN_JPG_1.jpg
 http://s8.picofile.com/file/8277701584/kifmassimo_1.jpg http://s8.picofile.com/file/8277701576/lvmorgan_4.jpg http://s9.picofile.com/file/8277701650/809_MAIN_4.jpg
 
5555


3599
تصاویر با سایز بزرگ هستند روی آنها کلیک کنید تا عکسها بزرگ نمایش داده شوند
7777
http://s3.picofile.com/file/8189683818/%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87_%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C_1.jpg  http://s3.picofile.com/file/8189684068/%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87_%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C_2.jpg  http://s3.picofile.com/file/8189684134/%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87_%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C_3.jpg  http://s3.picofile.com/file/8189684176/%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87_%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C_4.jpg  http://s3.picofile.com/file/8189684200/%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87_%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C_5.jpg  http://s6.picofile.com/file/8189684242/%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87_%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C_6.jpg  http://s3.picofile.com/file/8189684268/%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87_%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C_7.jpg  http://s6.picofile.com/file/8189684292/%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87_%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C_8.jpg  http://s6.picofile.com/file/8189684300/%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87_%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C_9.jpg  http://s3.picofile.com/file/8189684342/%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87_%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C_10.jpg  http://s6.picofile.com/file/8189684350/%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87_%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C_11.jpg  http://s3.picofile.com/file/8189684392/%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87_%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C_12.jpg  http://s6.picofile.com/file/8189684442/%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87_%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C_13.jpg  http://s6.picofile.com/file/8189684468/%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87_%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C_14.jpg  http://s3.picofile.com/file/8189684484/%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87_%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C_15.jpg  http://s6.picofile.com/file/8189684500/%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87_%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C_16.jpg  http://s6.picofile.com/file/8189684526/%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87_%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C_17.jpg  http://s3.picofile.com/file/8189684568/%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87_%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C_18.jpg  http://s3.picofile.com/file/8189684592/%DA%86%DB%8C%D8%AF%D9%85%D8%A7%D9%86_%D8%AE%D9%88%D9%86%D9%87_%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D8%AE%D9%88%D8%AF%D9%85%D9%88%D9%86_%D9%85%D8%A7%D9%85%DB%8C_%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA.jpg

جدیدترین و شیکترین مدلهای سرویس خواب


http://s6.picofile.com/file/8188082518/%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3_%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8_%D8%B7%D8%B1%D8%AD_%D8%B3%D8%A7%D8%AF%D9%87.jpg  http://s6.picofile.com/file/8188082550/%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3_%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8_%D8%B7%D8%B1%D8%AD_%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF.jpg  http://s3.picofile.com/file/8188082576/%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3_%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8_%D8%B7%D8%B1%D8%AD_%D8%B3%D9%81%DB%8C%D8%AF.jpg  http://s6.picofile.com/file/8188082618/%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3_%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8_%D8%B7%D8%B1%D8%AD_%D8%B3%D9%84%D8%B7%D9%86%D8%AA%DB%8C.jpg  http://s3.picofile.com/file/8188082634/%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3_%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8_%D8%B7%D8%B1%D8%AD_%D8%B4%DB%8C%DA%A9.jpg  http://s3.picofile.com/file/8188082676/%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3_%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8_%D8%B7%D8%B1%D8%AD_%D8%B5%D8%AF%D9%81%DB%8C.jpg  http://s6.picofile.com/file/8188082692/%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3_%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8_%D8%B7%D8%B1%D8%AD_%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D9%88%DB%8C%DB%8C.jpg  http://s3.picofile.com/file/8188082718/%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3_%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8_%D8%B7%D8%B1%D8%AD_%D9%85%D8%B4%DA%A9%DB%8C_%D8%A8%D8%A7_%DA%86%D8%B1%D9%85.jpg  http://s6.picofile.com/file/8188082726/%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3_%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8_%D8%B7%D9%84%D8%A7%DB%8C%DB%8C.jpg  http://s6.picofile.com/file/8188082734/%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3_%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8_%D8%B7%D9%88%D8%B3%DB%8C.jpg 

http://s3.picofile.com/file/8187920726/16.jpeg  http://s3.picofile.com/file/8187920792/18.jpg  http://s6.picofile.com/file/8187920842/20.jpg  http://s3.picofile.com/file/8187921526/21.jpg 

http://s4.picofile.com/file/8187158950/%D8%AF%D8%B1_%D9%87%D8%A7%DB%8C_%DA%A9%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C.jpg  http://s6.picofile.com/file/8187158976/%D8%AF%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86_%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87_%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C.jpg  http://s4.picofile.com/file/8187159000/%D8%AF%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86_%D8%AE%D9%88%D9%86%D9%87_%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C_%DA%86%D9%87_%D8%B4%DA%A9%D9%84%DB%8C%D9%87.jpg  http://s4.picofile.com/file/8187159034/%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%A7%D8%B1.jpg  http://s4.picofile.com/file/8187159084/%D8%B3%D8%A8%DA%A9_%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7%DB%8C%DB%8C.jpg

http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=bj7p3p589tj095hjqdc8.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=jdj4gdwgznojqsdlebod.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=zroahcx9tk46x2nv396v.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=ttimicnputfuuc8wuj3d.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=h0at1y70o8h54d0w9gg.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=w2a0wdg974n3kcrvccl0.jpg http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=igjzlptzshrndqzbr1p.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=hb2tj4th549uzlzuxrnq.jpg http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=1m55na1d7buewqmhv4u.jpg http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=z2vl6e57pnrymbbbt5iw.jpg http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=x9t8ho4vrc5mh5n3zkun.jpg


http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=qnxv993r0m9jeuk3p.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=wv9ftm0kkdeoiaays1l5.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=94hdif3vpgv9iqvpveck.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=9nbeykmm871fcwlhmtrv.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=gxwh8e5or4oralchtat9.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=w59dy3x6vig2z350sfqg.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=2gk1sdyila5pt5pjbx.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=c2288hvgw47eb5sty1w.jpg


http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=8plmjv0pxu6tygs47yj0.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=ub0a4414gi60bg2jt055.jpgاین سبک سرشار از زیبایی و دلنشینی است. عوامل طبیعی به همراه بافت طبیعی بسیار مورد استفاده است و تمام وسایل با حفظ بافت طبیعی خودشان ساخته شده اند.سبک روستیک  این سبک طرفدار نشاط و سر زندگی و دل فریبی است. سبک فرانسوی ترکیبی از دو سبک روستیک و سلطنتی است. رنگهای قرمز، طلائی، آبی و سبز در این سبک زیاد به چشم می خورد  خاکستری کمرنگ، بژ و ترکیبی از رنگهای مات  پرده های لوکس با پارچه های طرح دار و منگوله دار  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=kink8m2ibqcg9ulwl7kw.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=4btplhdc6f1bps7g1yig.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=neig1jtm3940o55716n.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=u2nbrt4y7koyhlcca9z.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=h878dx7utgk5qpcdgz.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=qe9e46cvn83k72f67742.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=4unb8w6f2xj7d8xhb6yr.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=897erh5caxlb6416bte.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=npour6u1hv1cnop8w4tc.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=0u6gwmqcz079se7r3pmu.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=cufurv7v9tdkzdjkr8t2.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=4siyg2npieynjam5kh8n.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=5vlxibqpc5iwy03mxle.jpghttp://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=zecfl0bw4j5mm3tgauy3.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=45fj6uetq056uoqcqduu.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=mskf03z8njh0sn0wnhrr.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=kzqei5vkh5dlm3cefs4m.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=k97hwfoqejto0w0kwiu.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=7ls27qkalhvq2vmjuz.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=f8eca4n0md6qsyfrjidb.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=308lacel7obgm6hepxr6.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=0sypkrn9ytzi0u07l95k.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=0qsz3sw3slqt3v2fsu0s.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=14wbydnai2i8dzv1zui3.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=fmz5pox221p526sdlk.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=zqowyp68t86d0dsazpr1.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=vx6d5x6ewo4an5mat774.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=amwxbd2lnnmssk9e8x6x.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=tunz1rw4n8m2vevp47yd.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=9s2r4pgv3g2ic4iuqteb.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=kgxbiv2p78cicvy3rxn.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=vyjo0ee31b6o0fl27sw2.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=z7uxcl57ieynny4zsvmz.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=ba28cotewsb1gpr68ehf.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=07gc5tsvwy1ltd2yc2.jpg  http://farsiup.com/index.php?module=thumbnail&file=izspt88x7axyvegkald4.jpghttp://s6.picofile.com/file/8186399426/%D9%85%D8%AF%D9%84_%DA%AF%DA%86%D8%A8%D8%B1%DB%8C.jpg  http://s6.picofile.com/file/8186399484/%DA%AF%DA%86%D8%A8%D8%B1%DB%8C_%D8%AF%D9%88%D8%B1_%DA%86%D8%B1%D8%A7%D8%BA.jpghttp://s6.picofile.com/file/8186315976/12.jpg  http://s4.picofile.com/file/8186316018/13.jpeg  http://s4.picofile.com/file/8186316026/14.jpeg  http://s4.picofile.com/file/8186316042/15.jpghttp://s4.picofile.com/file/8186029550/11.png  http://s4.picofile.com/file/8185050318/6.jpg  http://s6.picofile.com/file/8185050368/7.jpg  http://s6.picofile.com/file/8185050376/8.jpg  http://s6.picofile.com/file/8185050392/9.jpg  http://s6.picofile.com/file/8185050476/10.jpg  http://s4.picofile.com/file/8184297884/4.jpg  http://s4.picofile.com/file/8184297918/5.jpg  http://s4.picofile.com/file/8184297850/3.jpg


233http://s4.picofile.com/file/8184298392/1.jpg  http://s4.picofile.com/file/8184298426/2.jpg 

234
http://s6.picofile.com/file/8182530318/cabinet_5.jpg  http://s6.picofile.com/file/8182530350/Kitchen_16.jpg  http://s6.picofile.com/file/8182530384/pcb0edcc0dc53140bf7e7e5fa4d6fa5d18_12685.jpg  http://s6.picofile.com/file/8182530418/ramin1750_30035023.jpg  http://s6.picofile.com/file/8182530434/retro_white_and_wood_kitchen_design_with_awesome_ornament.jpg 

http://s6.picofile.com/file/8182530118/97539281027863194657.jpg  http://s6.picofile.com/file/8182530218/cabinet_2.jpg  http://s6.picofile.com/file/8182530276/cabinet_3.jpghttp://s6.picofile.com/file/8182530034/70038372402026784953.jpg  http://s4.picofile.com/file/8182530192/78607459220101179512341.jpg  http://s6.picofile.com/file/8182530134/15809984820094191513320.jpghttp://s6.picofile.com/file/8182529934/8ba131ec8b548f237f0a504c778c8b64.jpg  http://s6.picofile.com/file/8182530018/09417428855066802889.jpg  http://s4.picofile.com/file/8182530026/42447111740489064979.jpg